A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

МОБІЛЬНИЙ КЛАС БЕЗПЕКИ - В ДІЇ!!

Дата: 17.04.2024 15:42
Кількість переглядів: 28

У мобільному класі безпеки 17 квітня 2024 року на території Пісочинської селищної ради відбулися навчальні заняття з учнями середніх та молодших класів.

Мобільний клас безпеки - це спеціально обладнаний транспортний засіб, у якому спеціально навчані фахівці інформують та навчають дітей на прифронтових територіях.

Ініціатива ЮНІСЕФ, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліцією України спрямована на підвищення обізнаності населення щодо мінних та інших загроз сьогодення.

Під час занять працівниками ДСНС та Нацполіції використовувалися інтерактивні інструменти та формати, щоб ознайомити дітей з правилами мінної, пожежної та побутової безпеки, правилами дорожнього руху, безпеки на воді.

Також до роботи мобільного класу безпеки долучилася команда юних рятувальників-пожежних «Воїни світла» Пісочинського ліцею «Джерело», повторили основні правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та наглядно демонстрували деякі види таких предметів з використанням листівок від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

Щоб зробити уроки цікавішими для дітей та молоді розроблені сценарії уроків та інтерактивні матеріали, використовуючи підхід навчання через гру (матеріали для навчання безпекових тем доступні на spilnoteka.org).

Будьте пильними, бережіть себе!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень