Тематичний захід до Дня Героїв Небесної Сотні. Коротичанський ліцей.

Дата створення: 23:25 20.02.2020

20 лютого у приміщенні актової зали Коротичанського ліцею відбувся тематичний захід до Дня Героїв Небесної Сотні за участі школярів ліцею, робітників освітнього закладу, представників селищної ради й місцевих мешканців. Ми шануємо та пам'ятаємо...

Найрозумніший-2020

Дата створення: 20:28 20.02.2020

20 лютого 2020 року в Пісочинській селищній об’єднаній територіальній громаді, на базі КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»  вперше пройшов інтелектуальний конкурс «Найрозумніший» в номінації «Математика». В конкурсі взяли участь 12 учнів 2-4 класів закладів загальної середньої освіти. Під час змагань панувала хвилююча атмосфера, учні з великим задоволенням і цікавістю долучилися до гри й намагалися продемонструвати свої знання з математики.

Тематичні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. Березівська бібліотека-філія.

Дата створення: 07:22 20.02.2020

До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в приміщенні Березівської бібліотеки-філії проведено патріотичну бесіду «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!» та відкрито експозицію тематичної виставки художньої літератури «У їхніх серцях жила Україна».

Тематична експозиція до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Коротичанська бібліотека-філія.

Дата створення: 21:59 19.02.2020

У приміщенні Коротичанської бібліотеки-філії відкрито тематичну експозицію (фото-стенд) до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Якщо трапиться пожежа - 101 набрати треба! Пісочинський ЗДО №2.

Дата створення: 16:32 19.02.2020

Відомо, що дитина ліпше пізнає навколишній світ, якщо сама долучається до практичної діяльності. Лепбук – це цікава форма спільної діяльності дорослого і дитини, гра та творчість, пізнання і дослідження нового, а також повторення і закріплення вивченого матеріалу. Він використовується як наочний посібник з вивчення пожежної безпеки для дошкільнят. 17 лютого за участі вихованців садочка відбулось опрацювання лепбуку з протипожежної безпеки. Пізнавально, цікаво, вкрай корисно для безпеки підростаючого покоління!

«Урок мужності» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата створення: 16:14 19.02.2020

17 лютого учні 9-а класу ліцею «Мобіль» відвідали екскурсію до громадського центру освіти, культури та соціального захисту ветеранів. Представниками Пісочинської спілки ветеранів Афганістану для юного покоління був проведений тематичний захід - «Урок мужності».

Тренування та виховна година з питань дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. КЗ "Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата створення: 15:57 19.02.2020

18 лютого, о 10.50 у Комунальному закладі «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» проведено об'єктові тренування та виховна година з питань дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. У заходах брали участь учні, що навчаються у 2-му та 3-му корпусах. Евакуація здійснювалася після оповіщення за допомогою дзвоника про виникнення пожежі. У ході тренувань - імітація пожежі та задимлення території коридору, дії персоналу та учнів були чіткими й грамотними. Час евакуації - 2,5 хвилини.

День святого Валентина у Комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль».

Дата створення: 14:51 19.02.2020

Різноманітні цікаві заходи, присвячені романтичному святу - Дню Святого Валентина проведені 14 лютого в ліцеї «Мобіль»: творчі роботи, майстер клас з виготовлення валентинок та ін. На уроці розвитку зв’язного мовлення учні 2-В класу вчилися підписувати вітальні листівки. А батьки школярів підготували до Дня Святого Валентина святкову поштову скриньку.  Учні 3-Д класу на уроках англійської мови виготовили тематичну стінгазету та провели інтерактивну роботу за методом "Асоціативний кущ". Вони шукали слова у тематичних кросвордах, підписували валентинки англійською мовою. А учні 4-В виконали й на уроці захистили проекти, присвячені дню всіх закоханих. На уроці німецької мови діти писали привітання до свята німецькою мовою. Позитивно, весело, пізнавально!

Школа молодого вчителя фізичної культури

Дата створення: 14:41 19.02.2020

19 лютого 2020 року на базі КЗ «Пісочинський ліцей» під керівництвом В.А. Коченгіна відбулося засідання школи молодих учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради з теми «Інноваційні методи в структурі уроку фізичної культури». Присутні розглянули інноваційні методи щодо формування рухових навичок школярів та здійснення диференціації та індивідуалізації навчання.