Щира подяка за добрі справи

Дата: 17.04.2024 16:35

Враховуючи те, що навчання в школах громади відбувається дистанційно, а для опанування нових знань необхідна відповідна техніка, з метою забезпечення надолуження знань та продовження навчання здобувачів початкової освіти з української мови (розвиток мовлення), читання та соціально-емоційного навчання (СЕН) 16 квітня 2024 року два заклади загальної середньої освіти громади: комунальний заклад «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» та комунальний заклад «Пісочинський ліцей «Мобіль», отримали цифрові інструменти (планшети, аксесуари для планшетних ПК, маршрутизатори Wi-Fi, SIM-карти для забезпечення підключення до Інтернету).

Діти, їх батьки, вчителі громади щиро вдячні громадській організації «Українська посмішка» та депутату Харківської районної ради Євтушенко Ірині Юріївні за надану можливість робити впевнені кроки на шляху до якісної освіти. З цього часу навчання наймолодших школярів громади стане доступним та комфортним.

Тримаємо освітній фронт разом!