Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

ВЕЛОСИПЕДИСТИ ПІСОЧИНА НА ЧЕМПІОНАТАХ КРАЇНИ У ЛЬВОВІ!

Дата: 24.04.2024 09:01
Кількість переглядів: 23

У Львові 19-20 квітня відбулися: чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк в парній груповій гонці та 1-й етап чемпіонату України в гонці елімінатор.

За нагороди змагалися близько 150 учасників з 14 областей. Незважаючи на потужну конкуренцію, стабільно сильно у національних змаганнях вкотре виступили спортсмени Харківської обласної збірної.

Спільними зусиллями вони здобули 2 золоті та 2 срібні медалі. Переможцями, призерами, а також ті, хто потрапив до ТОП-10 у харківській обласній команді стали і вихованці Пісочинської ДЮСШ:

У парній груповій гонці:

• на 12 км серед дівчат 15-16 років 4 місце вибороли Карина Кононенко та Ярослава Стецюк;
  • на 8 км серед дівчат 13-14 років 2 місце посіла Вікторія Кононенко разом із Юлією Тихоліз (Чернівецької область);

У гонці елімінатор:

• серед дівчат 15-16 років 5 місце - Карина Кононенко, 10 місце - Ярослава Стецюк;
  • серед дівчат 13-14 років виборола 1 місце Вікторія Кононенко.

Вітаємо наших велосипедистів та їх тренерів із успішним виступом у Львові та бажаємо нових спортивних звершень!