ПІСОЧИНСЬКІ ДІВЧАТА СЕРЕД ПРИЗЕРОК ЧЕМПІОНАТІВ КРАЇНИ

Дата: 24.04.2024 10:28

З 18 по 21 квітня у місті Біла Церква Київської області відбувся: шосейний чемпіонат України в багатоденній гонці та 1-й етап чемпіонату України в гонці критеріум серед юнаків та дівчат двох вікових категорій.

Загалом за нагороди змагалися 128 велосипедистів з 18 команд, які представляли 11 регіонів країни.

Збірну Харківщини на цих змаганнях представляли 10 спортсменів з Харківського Фахового коледжу спорту, КСДЮШОР «Динамо», Пісочинської ДЮСШ та велоклубу «Майстер сервіс».

А головну роль в нашій команді виконали дівчата, на рахунку яких - одна срібна та одна бронзова медалі.

Серед призерів у гонці критеріум (1 тур) – вихованка Пісочинської ДЮСШ Катернина Остапенко. За командним заліком вона також потрапила до ТОП-10 у Харківській обласній збірній команді.

Вітаємо наших велосипедистів та їх наставників з успішними результатами і бажаємо нових звершень та вдалих стартів!