День дошкілля в Пісочинському ЗДО №1

Дата створення: 15:24 30.09.2019

Радісний настрій, усміхнені обличчя, гарні казкові вбрання та неповторна святкова атмосфера! 27 вересня в Пісочинському ЗДО №1 працівники закладу та маленькі вихованці відзначили День дошкілля.  Щирі привітання зі словами любові – чудовий подарунок до свята!

Дбаємо про безперервний освітній процес у громаді!

Дата створення: 13:34 30.09.2019

24 вересня 2019 року книжковий фонд комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» завдяки Пісочинської селищної ради поповнився на 410 примірників: - Вашуленко М. «Українська мова», 3 клас; - Науменко В. «Літературне читання», 3 клас; - Несвіт А. «Англійська мова», 3 клас; - Вашуленко М. «Українська мова», 4 клас; - Науменко В. «Літературне читання», 4 клас; - Остапченко «Біологія», 7 клас; - Мерзляк А. «Геометрія», 7 клас; - Істер О. «Алгебра», 7 клас; - Сиротюк В. «Фізика», 7 клас; - Заболотний «Українська мова», 7 клас; - Міщенко О. «Українська література», 7 клас; - Волощук Є. «Зарубіжна література», 7 клас; - Карпюк О. «Англійська мова», 7 клас; - Власов «Історія України», 7 клас; - Пестушко В. «Географія», 7 клас; - Полякова М. «Російська мова», 7 клас; - Лашевська Г.А. «Хімія», 7 клас.

Всеукраїнський день бібліотек

Дата створення: 10:51 30.09.2019

30 вересня в нашій країні відзначається чудове свято – Всеукраїнський день бібліотек. В. Сухомлинський зазначив: «Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність». Шановні бібліотекарі! Ви – хранителі культури та мудрості людства! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту, щастя та нових професійних успіхів у вашій шляхетній просвітницькій справі. Зі святом!

Змагання з тенісу настільного "Спорт протягом життя"

Дата створення: 10:49 30.09.2019

З метою виявлення та підготовки школярів до участі в змаганнях обласного рівня, підвищення спортивної майстерності, популяризації та розвитку тенісу настільного в Україні 25 вересня 2019 року на базі Пісочинського ліцею відбувся І (міжшкільний) етап змагань з тенісу настільного шкільної Спартакіади «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради.  За результатами змагань учні Пісочинського ліцею вибороли перше місце, ІІ місце - Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце - Пісочинського ліцею «Мобіль». Дякуємо членам суддівської колегії за професійне, неупереджене суддівство та вчителям, що якісно підготували школярів до змагань з тенісу настільного.

Привітання працівників закладів дошкільної освіти громади з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля

Дата створення: 22:42 27.09.2019

27 вересня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав працівників закладів дошкільної освіти громади з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля. Зі щирими словами вдячності за нелегку шляхетну справу – виховання юного покоління звернувся він до представників наших чудових садочків, в яких панує добра сімейна атмосфера, де любов і турбота за діточок стали життєвим покликанням. З нагоди професійного свята співпрацівників закладів було заохочено преміями. Солодкі подарунки сприяли приємній радісній атмосфері святкового дня! ФОТОАЛЬБОМ

Привітання з Днем народження Хорошевої Л. А., керівника вокального гуртка комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»

Дата створення: 07:00 26.09.2019

Вітаємо з Днем народження Хорошеву Людмилу Анатоліївну, керівника вокального гуртка комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»! Шановна Людмило Анатоліївно! У цей радісний святковий день прийміть наші привітання та побажання щастя! Нехай життя буде сповнено любові, заповітні мрії втілюються в життя, успіхі вихованців дарують відчуття задоволення та справжньої гордості. Бажаємо злагоди та добробуту в родині, чарівного натхнення, нових творчих ідей та задумів! З Днем народження!

Тренінг «Слободенки йдуть на вибори!» для учнів 9-11-х класів

Дата створення: 22:00 25.09.2019

В межах медійної  програми в Україні «USAID» для учнів 9-11 класів освітніх закладів нашої громади - Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пісочинського ліцею, Пісочинського ліцею «Мобіль» був проведений тренінг «Слободенки йдуть на вибори!» Школярі взяли участь в рольовій грі «День виборів», яку провели для них тренери громадської мережі «ОПОРА» в Харківській області та громадська організація «Слобідський край».

З Днем народження Сасіну О. О., директора комунального закладу "Пісочинська ЗОШ I – III ступенів", Почесного громадянина Пісочина

Дата створення: 08:07 25.09.2019

Вітаємо з Днем народження Сасіну Оксану Олександрівну, директора комунального закладу "Пісочинська ЗОШ I – III ступенів", Почесного громадянина Пісочина! Шановна Оксано Олександрівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання щастя й добробуту! Ваш високий професіоналізм та прихильність до свого покликання, надзвичайна тактовність та повага до оточуючих створюють в школі дивовижну творчу атмосферу. Нехай Ваше здоров’я буде міцним, кожен день сповнений натхнення, радості та гармонії, а в родинній оселі завжди панують любов і злагода. З Днем народження!