10:31 17.02.2020
НОВИНИ та АНОНСИ
З 05 по 12 лютого 2020 року на базі КЗ «Пісочинський ліцей» відбулися змагання з баскетболу 3х3 Всеукраїнської баскетбольної Ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської ОТГ. Учасниками змагань стали 20 команд юнаків і дівчат - школярів 2005, 2007 років народження Пісочинського ліцею, Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Коротичанського ліцею та Пісочинського ліцею «Мобіль».
15 лютого 2020 року Пивовар Ірина, учениця 11 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей», під керівництвом учителя Є.Ю. Мельникової поставила переможну крапку щодо участі команди Пісочинської ОТГ у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково –дослідницьких робіт Малої академії наук України – посіла І місце в секція «Загальна біологія».
Вітаємо! Бажаємо Ірині здійснення планів по закінченню 11 класу, Євгенії Юріївні – подальшої результативної роботи з обдарованою молоддю ліцею!
09:38 17.02.2020
Вітаємо з Днем народження Рєсіну Оксану Миколаївну, керівника театрального гуртка комунального закладу «Березівський будинок культури».
Шановна Оксано Миколаївно! У цей святковий радісний день прийміть наші побажання успішного насиченого життя, сповненого любов`ю та щастям! Ваша харизматичність та артистичність надихають юних вихованців, а чарівна усмішка осяює навіть найпохмуріший день. Професіонал високого рівня, делікатна, позитивна, доброзичлива, Ви – чудовий наставник молоді!
Нехай злагода та добробут в родині, нові творчі успіхи та феєричні досягнення, яскраві враження від життя та підтримка вірних друзів дарують Вам відчуття гармонії та задоволення!
З Днем народження!
09:19 17.02.2020
У 5-11-х класах освітнього закладу психологом школи Руднєвою І.Д. проведено тренінг «Спілкування : необхідність і розкіш», тема «Стоп боулінг». Під час тренінгу школярі розвивали навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості, уважності до інших людей. Вони обговорювали різні ситуації та шляхи вирішення конфліктів.
12:31 14.02.2020
Тематичні заходи до Дня Святого Валентина. КЗ "Коротичанський ліцей".
Різноманітні тематичні заходи до Дня Святого Валентина відбуватимуться сьогодні у Коротичанському ліцеї: День дружніх стосунків "Сила двох сердець", конкурсна програма для старшокласників "Red party", функціонуватиме чарівна святкова фотозона "Пошта привітань". Позитивно, яскраво, радісно, романтично!12:17 14.02.2020
Засідання Лідерів учнівського самоврядування
13 лютого 2020 року у КЗ «Пісочинський ліцей» відбулася зустріч Лідерів учнівського самоврядування серед учнів закладів загальної середньої освіти громади.12:02 14.02.2020
Поповнення матеріальної бази Пісочинського ЗДО (ясла-садок №3) «Теремок».
Для забезпечення постійної подачі гарячої води в групи «Бджілка» та «Буратіно» дошкільного закладу придбано два нових бойлери об`ємом 80 літрів.11:24 14.02.2020
Зимова прогулянка. Пісочинський ЗДО №1.
Зима зачаровує своєю красою. У цей період прогулянка дітлахів садочка сповнена всіляких веселих розваг. Дошкільнята будували брами, ліпили сніговичків, грали в сніжки, весело каталися на санчатах та спускалися з засніжених гірок. Вихователі старшої групи "Ромашка" та середньої групи "Дзвіночки" влаштували змагання між групами на найкращого сніговичка, та хто зліпить найбільшу снігову кулю. В змаганні перемогла група "Дзвіночки". Малюки весело та з користю для свого здоров`я проводять свої дні у садочку!10:32 14.02.2020
Виготовлення валентинки. КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль».
13 лютого учні 3-Д класу освітнього закладу з любов`ю та турботою виготовляли чудові валентинки. Щиро, зворушливо, натхненно!10:12 14.02.2020
Як козаки здоровими жили. КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».
У рамках програми #HealthySchools_UA у 1 класу було проведено виховний захід « Як козаки здоровими жили». Метою заходу було: формування здорового способу життя учнів на прикладі життя козаків; розвиток спортивних якостей, таких як, сила, швидкість, витривалість, поглибленя знань учнів про звичаї, традиції, побут українського народу; виховання патріотизму та любові до рідної країни.08:58 14.02.2020









