A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НОВИНИ та АНОНСИ

Тематичний захід до Дня закоханих у КЗ "Пісочинський ліцей".

14 лютого в комунальному закладі "Пісочинський ліцей», за ініціативи шкільного самоврядування, пройшов тематичний захід до Дня закоханих. У конкурсі брали участь пари 10-11-х класів. Ведучі Кікавський Сергій та Борисова Діана  продумали дуже різноманітну програму: складання віршів, запрошення на побачення, танці та багато іншого. Глядачі підтримували всіх учасників бурхливими оплесками, адже щоб брати участь у такому конкурсі, треба мати неабияку сміливість. На сцені панували романтика, ніжність, посмішки та весняний настрій. Пари 10 А класу Шамаріна Марія та Гриненко Андрій, 10 Б класу Коляда Євгенія та Гордієнко Андрій, 11 Б Журкіна Діана та Копотун Владислав, 11 В Місюра Кристина та Різник Дмитро  в кінці свята  отримали диплом за активну участь у конкурсній програмі до Дня закоханих. А пара 11 А класу Мірошникова Карина та Дядюшко Данило, отримала титул «Містер і Міс Ліцей -2019». Вітаємо переможців та всіх учасників!

22:17 16.02.2019

Змагання з великого тенісу в КЗ "ФОК "Мобіль"".

16 лютого на базі КЗ «ФОК «Мобіль» відбулись змагання з великого тенісу, присвячені першій річниці ФОКу.  В змаганнях взяли участь юні вихованці закладу – талановиті спортсмени громади. За підсумками проведених матчів були визначені переможці: Вікова категорія "діти до 9 років": - 1 місце: Ярощук Лера; - 2 місце: Пархоменко Ангеліна; - 3 місце: Гавшина Аліна. Вікова категорія "діти до 14 років": -1 місце: Святенко Максим; - 2 місце: Панчук Олена; - 3 місце: Поливяна Кароліна. У конкурсі дитячих малюнків на тему "Теніс" перше місце посів Стець Кирило, на 2-му місці - Коган Вероніка. Переможців було нагороджено медалями. Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки і дипломи від Пісочинської селищної ради та сувенірні брелоки від адміністрації ФОКу.  Дякуємо Зубенко Н. Ю. – тренеру та головному судді змагань, персоналу КЗ «ФОК «Мобіль»» за проведення заходу на високому спортивному рівні!

22:10 16.02.2019

Практичний семінар для вихователів на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок)  № 1.

14 лютого 2019 року на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок)  № 1 відбувся практичний семінар для вихователів за темою: «Інтегровані заняття  як засіб формування пізнавальної активності дошкільнят». Для учасників семінару були представлені навчальні заняття: у молодшій групі «День народження у ляльки Олі» (вихователь Дмитренко І.В.); у середній групі «У гості до Зими» (вихователь Коваль Л.В.), у старшій групі «Подорож в країну Грамоти» (вихователь Болібок Л.В.). Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Бєлова Ю.С. висвітлила питання щодо розвитку професійної активності вихователів дитячих садків та вмінню педагогів впроваджувати у роботу з дошкільнятами результативні форми і методи освітньої роботи. Директор Пісочинського ЗДО №1 Ноздріна О.В.  представила практичні методи та прийоми роботи  щодо  проведення інтегрованих занять. На семінарі була присутня гостя – директор Циркунівського дитячого садка Ключка О.Є., яка презентувала досвід роботи Циркунівського                       ЗДО «Пізнавальний розвиток дошкільнят засобами сюжетно-дидактичної гри». Вихователям надані практично-методичні рекомендації з формування професійного вміння щодо планування і проведення інтегрованих занять  з  дошкільнятами. Підсумком роботи було проведення педагогічного тренінгу «Крокуємо до майстерності» та круглого столу «Цікавинки дошкілля» з питань модернізації змісту дошкільної освіти.

15:39 15.02.2019

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень