НОВИНИ та АНОНСИ
Кубок Харківського району з баскетболу - перемога спортсменів Пісочина!
24 лютого баскетбольні команди Пісочина взяли участь у Кубку Харківського району, який відбувся у смт Бабаї. Шість команд у цей день змагалися за лідерство, демонструючи спортивну майстерність та наполегливість: Пісочин -1, Пісочин -2, Високий, Рогань, Бабаї-1, Бабаї -2. За підсумками проведених ігор було визнано призерів. Переможцем Кубку стала команда Пісочин-1, яку представляли спортсмени: Бондаренко Микола, Зайченко Юрій, Друзенко Андрій, Кравченко Ярослав, Кравченко Олександр, Таганчін Сергій, Сухіна Дмитро, Тугай Андрій. Срібні призери – команда смт Рогань, 3 місце посіли спортсмени Високого. Вітаємо учасників Кубку! Пишаємось нашими баскетболістами та бажаємо всім спортсменам нових цікавих змагань, успішних ігор, впевнених перемог!22:18 25.02.2019
12:55 25.02.2019
Спортивні новини. ДЮФЛ Харківського району з міні-футболу.
10:11 25.02.2019
Нові досягнення танцівниць хореографичного колективу «Fantazy Сherleading Team» (КЗ "ФОК "Мобіль"").
Вітаємо юних спортсменок, представниць секції черлідінгу КЗ «ФОК»Мобіль»» - хореографичний колектив «Fantazy Сherleading Team», з надзвичайно успішним дебютом! 23 лютого на Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі «Запали зірку», який відбувся у м. Харкові, прекрасні талановиті дівчата стали срібними призерами змагань у номінації «Оригінальний жанр»! Пишаємось і бажаємо спортсменкам та їх чудовому тренеру, Бесараб Маргариті нових перемог і постійного творчого натхнення!09:28 25.02.2019
Загальношкільні збори у КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів".
23 лютого у КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшли загальношкільні збори. У рамках заходу відбулась дуже важлива подія: звіти Пісочинського селищного голови О. О. Чернобая, в.о. старости смт Березівка І.О. Штоди та депутатського корпусу селищної ради про спільні досягнення за 2018 рік. Про досягнення в галузі освіти за 2017/2018 навчальний рік та плани на 2018/2019 рік розповідали начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ю.С. Бєлова та директор освітнього закладу В. М. Штода. Зустріч відзначилась своєю конструктивністю та позитивною енергетикою!16:02 23.02.2019
Увага! Загальношкільні збори у КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів!"
Шановні мешканці громади! 23 лютого в комунальному закладі "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбудуться загальношкільні збори! Також запрошуємо відвідати збори батьків майбутніх першокласників. Чекаємо Вас о 9.00 в актовій залі освітнього закладу!19:21 22.02.2019