З 13 по 17 січня ліцей «Мобіль» у числі 707-ми навчальних закладів з усієї України брав участь у STEM-проекті «Інженерний тиждень», приуроченому до дня народження Сергія Корольова - найвідомішого у світі українського інженера, а також до Всесвітнього дня дитини-винахідника. На один тиждень з метою зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу класні кімнати перетворилися на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб. Учні молодшої, середньої та старшої школи виконували завдання з проектування та будівництва, побудовані на перетині основних наук природничого та точного циклів: фізики, хімії, біології, математики, астрономії, географії та екології. Вчителі провели серію тематичних уроків у форматі занурення у світ відкриттів та винаходів, використовуючи презентації для ознайомили учнів з видатними вченими, дизайнерами, інженерами, мейкерами.