A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НОВИНИ та АНОНСИ

Організація шкільного харчування в комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль»»!

Правильному харчуванню відводиться особлива роль в повноцінному зростанні й розвитку дитини: воно зміцнює організм та забезпечує енергією, впливає на успішність, працездатність і працьовитість дитини. Збалансоване меню шкільного харчування ліцею «Мобіль», яке включає всі необхідні корисні продукти, й в якому в оптимальному співвідношенні поєднуються білки, вуглеводи, жири, вітаміни та амінокислоти,  в повній мірі задовольняє потреби підростаючого організму в поживних речовинах і вітамінах. Доброзичливі працівники їдальні, привабливий вигляд страв, красива сервіровка  - все сприяє гарному настрою та апетиту школярів освітнього закладу громади!

12:45 04.02.2019

Вітаємо футболістів команди «Юніор» КЗ "Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа" з новими досягненнями!

02 лютого. Блискучі перемоги команди в чергових іграх на Чемпіонаті міста Харкова з міні-футболу: Юніор 9 9:1 ДЮСШ 8 Юніор 7 4:0 ДЮСШ 8 (1) Юніор 8 10:2 Академія (3). Дуже приємно, що юні талановиті футболісти та їх мудрий наставник Кузьменко С.С. з нагоди 15-річчя спортивної школи нашої громади присвятили їй свої перемоги! Пишаємось вами!

16:39 03.02.2019

15-річчя комунального закладу «Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа».

02 лютого своє 15-річчя відзначив комунальний заклад «Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа»  - осередок спортивного життя та виховання юного покоління нашої громади! Тренерський склад школи та юних футболістів, учасників чергового етапу Кубка Пісочинської громади з міні-футболу, особисто привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Він подякував наставникам молоді за особистий приклад прихильності до здорового способу життя та любов до спорту, а юним спортсменам побажав успіхів та перемог! З нагоди річниці тренерський склад закладу було відзначено почесними грамотами, м`ячами та солодощами від Пісочинської селищної ради. Учасники футбольних команд в якості приємного сюрпризу отримали солодкі  подарунки. Вітаємо чудових спортивних наставників громади зі святом! Ми вдячні вам та пишаємося досягненнями ваших вихованців!

16:52 02.02.2019

Роботи з очищення покрівель будівлі комунального закладу "Пісочинський ліцей".

Проводяться роботи з очищення покрівель будівлі комунального закладу "Пісочинський ліцей" від снігу, а саме ділянок над ганком та майстернями.  Також планується із залученням вишки здійснити очищення даху ліцею від скупчення бурульок .  Роботи виконуються на замовлення Пісочинської селищної ради.

15:48 02.02.2019

Спортивні новини громади

  Успіхом увінчались чергові матчі футболістів «Юніора» КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька школа». - 27 січня. Чемпіонат м. Харкова з міні-футболу. Юніор 8 3: 0 Кобра (технічна поразка) - 31 січня. Чемпіонат України з міні-футболу. Юніор 2 : 1 ДЮСШ 7 (Харків) Юніор 4 : 3 П'ятихатки. Вітаємо талановитих футболістів нашої громади та їх тренера, Кузьменка С.С. з високим рівнем спортивної майстерності та новими успіхами!

21:09 01.02.2019

Дитяче харчування в комунальному закладі "Пісочинська ЗОШ І - ІІІ ступенів".

Збалансоване харчування є визначальним фактором у повноцінному розвитку, гарному самопочутті, високих розумових і фізичних здібностях підростаючого покоління. Різноманітність, насиченість вітамінами та мінералами, безпека й натуральність продуктів, відповідна сервіровка їдальні - всі ці найважливіші моменти організації правильного харчування в повній мірі враховуються в КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»!

13:06 01.02.2019

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень