людям з порушенням зору

НОВИНИ та АНОНСИ

Новини спорту громади.

26 січня талановиті футболісти команди «Юніор» КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька спортивна школа» успішно провели черговий матч Чемпіонату  м. Харкова з  міні-футболу: Юніор 7 4:0 Валки 7. Вітаємо спортсменів та їх тренера Кузьменка С.С. з перемогою! Бажаємо нових досягнень та успіхів!

15:19 26.01.2019

Тиждень профілактики правопорушень у комунальному закладі «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

З метою підвищення рівня профілактики правопорушень та злочинів серед учнів, усунення причин і умов, що сприяють їх вчиненню,  в освітньому закладі громади проведено тематичний тиждень. В рамках тижня класні керівники провели виховні години, тренінги та анкетування, презентації, виставку малюнків, конкурс стіннівок на правову тематику, книжкову виставку в бібліотеці на тему: «Закон, за яким ми живемо». Також була проведена гра–конкурс ”У країні карного розшуку” серед учнів  8-10 класів і представниками шкільного самоврядування “ Лідер “. Цікаво, пізнавально, надзвичайно корисно!

15:01 26.01.2019

"День творчих професій" у комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль»».

25 січня в освітньому закладі пройшов надзвичайно цікавий та пізнавальний захід – тематична п`ятниця. Юні творчі особистості з задоволенням уявляли себе в ролі митців, співаків, танцівників, циркових артистів, моделей, фотографів та інших. Креативно, весело, незвично!

09:34 26.01.2019

Тиждень світової літератури та російської мови в комунальному закладі «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

В рамках тематичного тижня вчителі-предметники Беседовська В.М. та Григорова Т.Г. проводили різноманітні відповідні заходи. Надзвичайно цікавим та приємним як  для учнів, так й для батьків і працівників закладу стало привітання улюблених казкових героїв.

08:00 26.01.2019

Привітання з Днем народження Чередніченка О. В.,  тренера-викладача з волейболу  КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька  спортивна школа».

Вітаємо з Днем народження Чередніченка Олександра Вікторовича,  тренера-викладача з волейболу  КЗ «Пісочинська дитячо-юнацька  спортивна школа»! Шановний Олександре Вікторовичу! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, міцного здоров`я, професійних успіхів та втілення всіх задумів! Нехай любов та добробут завжди супроводжує Вашу родину! Бажаємо підтримки вірних друзів , радісних днів та задоволення від життя! Дякуємо за належне виховання юного покоління громади! З Днем народження!

16:55 25.01.2019

Дитячий хор "Кластер". Святки.

В комунальному закладі «Пісочинський палац культури та мистецтв» відбувся творчий захід, присвячений неповторній національній культурі нашої країни! Розповіді про українські звичаї та обряди, смачні страви, які з любов'ю приготували батьки артистів хору та святковий концерт – чудовий приклад гідного національного виховання юного покоління!

15:53 25.01.2019

Тиждень проектів у комунальному закладі «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

ІІ семестр в освітньому закладі громади стартував декадою інтерактивних форм навчання в 5-11 класах. Вчителі заздалегідь потурбувалися про умови проведення групових занять: нетрадиційно розташовані шкільні меблі, підібрані наочність та завдання, специфіка яких передбачає розподіл операцій між членами малої групи і не можуть бути вирішеними індивідуально. Активно використовувались мультимедійні технології. Так, на уроках історії учні розв’язували проблемні ситуації і вели дискусії. На уроках фізики складали сенкани і створювали проекти. Подорожували країною цифр і вирішували завдання підвищеної складності на уроках математики. На українській мові та літературі складали конспекти у вигляді явищ природи, кросворди та есе про хобі, розігрували діалоги, брали інтерв’ю «Один день із життя школяра». Групові форми роботи дають змогу учням відчути потребу працювати разом, побачити сенс в об’єднанні зусиль. Надзвичайно важливо, що такі уроки підвищують мотивацію дитини до навчання, роблять освітній процес цікавим і змістовим!

14:14 25.01.2019

Тематичний тиждень «Творча вітальня «Мистецтво об'єднує, мистецтво надихає»» в комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль»».

У рамках тематичного тижня  на першому поверсі освітнього закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль»» була організована експозиція творчих виробів учнів 1-4 класів.  Чудова виставка дитячого мистецтва милує око та дарує всім радісні, позитивні емоції!

11:08 25.01.2019

Тиждень пошани до школи - добра традиція КЗ «Пісочинський ліцей»"!

У освітньому закладі громади другий семестр традиційно розпочався з тижня пошани до школи. В рамках цього чудового заходу учні 5-11 класів підготували виставку плакатів "Я люблю свою школу", а учні 1-4 класів фантазували на тему "Школа майбутнього».

21:00 24.01.2019