НОВОРІЧНА ПОДОРОЖ ШКІЛЬНИХ ЛІДЕРІВ

Дата: 08.01.2020 15:39

З 25 по 27 грудня 2019 року шкільні лідери молодіжної організації Пісочинської об’єднаної територіальної громади відвідали місто Київ.

Лідери побували у Верховній Раді, відвідали Сесійну  Залу, Прес-центр, ознайомилися з історією створення прапору Незалежної України, що зберігається в будівлі Верховної Ради.

Учні із захопленням милувалися панорамою величної ріки Дніпро з оглядового майданчика Арки Дружби Народів під час екскурсії Маріанським парком. Також відвідали меморіал Жертвам Голодомору та історичні пам’ятки м. Києва: Києво-Печерську Лавру, Монумент Незалежності України, Софіївський Собор Київський Національний університет імені Т.Г. Шевченка, Національний Банк України, «Дім з химерами», «Золоті Ворота».

Автобусні екскурсії, що проводилися досвідченим екскурсоводом, були інформаційно цікавими та емоційними. Вони завершилися пішохідною прогулянкою головною вулицею Києва – Хрещатиком, а на останок побувати на головній ялинці країни.

Лідери повернулися додому з позитивними враженнями та гарним новорічним настроєм!