Вітаємо переможців турніру з вільної боротьби серед юнаків «Мобіль новорічний – 2019»!

Дата: 29.12.2019 23:05

22 грудня в приміщенні Комунального закладу «ФОК «Мобіль» відбувся ІІ відбірковий обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків «Мобіль новорічний – 2019», присвячений Дню Святого Миколая.
У динамичному та видовищному змаганні взяли участь 130 учасників: представники ФОКу, СК «Колізей», СК «RDX», КЗ спортивний клуб «Комунар», ДЮСШ 6, СК «Ритм».
Нам дуже приємно привітати спортсменів Пісочинської громади, вихованців тренера Івана Будника з перемогою у відповідних вагових категоріях:
24 кг – Софієнко Ренат;
26 кг – Шевченко Тарас;
28 кг – Селезньова Аліса;
30 кг – Косінцев Артур;
34 кг – Кадигроб Владислав;
54 кг – Кузьмін Ярослав;
47 кг – Романенко Борис!
Чудовий результат наших талановитих спортсменів викликає щире захоплення. Пишаємось вами та бажаємо нових перемог і досягнень у спорті! Дякуємо тренеру за гідну підготовку молоді до турніру та особистий приклад любові до спорту!