A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

НОВИНИ та АНОНСИ

Особистий приклад та створення умов для гармонійного розвитку дитини – основний напрямок роботи працівників Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №1

- Зимова фортеця. Завдяки спільним дружнім зусиллям маленьких вихованців та працівників закладу у садочку будуть проходити веселі зимові розваги навколо чудової фортеці. - Виставка зимових композицій. Наприкінці новорічно-різдвяних святкувань разом із вихователями, помічниками вихователів і батьками дітки долучалися до створення цікавих, неповторних творчих композицій на зимову тематику. Композиції ще довго будуть милувати око працівників, вихованців, батьків та всіх гостей закладу! - Акція "Допоможи зимуючим птахам". Дітки разом із батьками зробили їдальні для птахів і підгодовують пернатих. Вихователі познайомили вихованців із зимуючими птахами нашої країни, читають їм казки та оповідання. Дітки малюють птахів та проводять за ними спостереження на прогулянці. Тема цієї акції була вибрана невипадково - адже саме птахи, які оточують людину увесь рік, приносячи користь і радість, в холодний час потребують особливої турботи. Різноманітні заняття, які проводять вихователі, створюють надзвичайно доброзичливу, душевну, творчу атмосферу у садочку!

20:00 24.01.2019

Групи подовженого дня в початковій школі КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»

Групи подовженого дня в початковій школі комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль»» - гармонійний розвиток дітей, придбання нових знань, вдосконалення існуючих навичок. 1 класи: Граємо. Будуємо. Розвиваємось. 2 класи:  Тематична виховна година «Символи України. Мова калинова» до Дню Соборності України. 3-4 класи: Хоча ми ще невеличкi, виробляємо добрі звички! Цікаво, весело, пізнавально!

16:31 23.01.2019

Тематичні заходи до Дня Соборності України в комунальному закладі "Пісочинський ліцей"

22 січня в комунальному закладі «Пісочинський ліцей» протягом дня панувала святкова атмосфера. Традиційним був загальношкільний урок до Дня Соборності України. З великою відповідальністю поставилися до його підготовки всі класні керівники ліцею, продумавши оформлення, змістовність та форми проведення уроку. Наприкінці уроку діти разом з вчителями створили ланцюг - як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

16:17 23.01.2019

Всебічний розвиток умінь і талантів юного покоління в комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль»

Цікаво та пізнавально проводять час учні освітнього закладу нашої громади! Надзвичайно продуктивні уроки трудового навчання, чарівні дні творчості, весела святкова дискотека для 5-7 класів, музичний батл «Знавці українських пісень» серед учнів 5-6 класів та багато інших заходів, які сприяють всебічному розвитку вмінь та талантів юного покоління, проводяться в ліцеї.

14:13 23.01.2019

Чудова святкова розвага в Пісочинському закладі дошкільної освіти (ясла–садок) №3 «Теремок»

15 січня в групах старшого дошкільного віку садочку пройшла весела та надзвичайно цікава розвага "Від Різдва до Водохреща". Щедрівки, віршувальні пісні, посівалки, вірші у виконанні маленьких вихованців були неперевершені та прекрасні!

10:30 23.01.2019

Тематичний захід до 100-річчя Дня Соборності України в комунальному закладі «Березівський будинок культури»

Тематичний захід до 100-річчя Дня Соборності України в комунальному закладі «Березівський будинок культури» - вшанування історії та традицій нашої країни!

10:23 23.01.2019

Святковий концерт до 100-річчя Дня Соборності України

22 січня в комунальному закладі «Пісочинський палац культури та мистецтв» відбувся творчий захід до Дня Соборності України. Талановиті артисти - вихованці творчих колективів палацу та представники ансамблю естрадного танцю «Сузір’я» (КЗ «Пісочинський ліцей», керівник Зима Р.О.), подарували глядачам надзвичайно яскраву виставу. Народні пісні, запальні народні та чарівні бальні танці, акробатичні номери викликали захват та овації!

10:21 23.01.2019

День Соборності України в комунальному закладі «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

"І об'єднались береги одного, вічного народу".  22 січня в освітньому закладі громади відбулась урочиста лінійка, присвячена 100-річчю Дня Соборності України. Становлення і розвиток українського національного державотворення. Проголошення 22 січня 1919 року Акту Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Саме цим надзвичайно важливим історичним моментам був присвячений тематичний захід, який повною мірою сприяв розвитку у учнів школи відчуття любові та поваги до своєї країни.

10:17 23.01.2019

Тематичний святковий захід до Дня Соборності України в Пісочинському закладі дошкільної освіти (дитячий садок) №2

У рамках заходу маленькі вихованці садочку з великим задоволенням створили живий ланцюг - символ та головну традицію визначної історичної події нашої країни.

11:45 22.01.2019

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень