Привітання з Днем народження Блінової Г.О., керівника гуртка бісероплетіння Комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза».

Дата: 24.12.2019 06:50

Від щирого серця вітаємо з Днем народження Блінову Ганну Олександрівну, керівника гуртка бісероплетіння Комунального закладу «ЦДЮТ «Імпреза»!

Господь щедро нагородив Ганну Олександрівну мистецькими талантами. Також Він подарував їй безмежну любов до підопічних і свого покликання. Завдяки її заняттям діти Березівки розкривають і вдосконалюють  свої творчі здібності, знайомляться з дивовижним світом прикладного  мистецтва.

Шановна Ганно Олександрівно! Нехай доля й надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя! Міцного здоров`я та добробуту, натхнення й нових успіхів у всіх сферах життя.  Бажаємо завжди відчувати тепло родинного затишку та любов найближчих!

З Днем народження!