Нові успіхи велосипедистів громади

Дата: 24.12.2019 20:35

21 грудня на базі спортивного комплексу «Динамо» відбулась Відкрита першість КЗДЮСШОР ДИНАМО по ЗФП серед велосипедистів.
Спортсмени Пісочинської ДЮСШ, представники команди «MOBIL TEAM» під керівництвом тренера І.К. Гримайла успішно виступили в змаганнях.
1. У віковій категорії 2008-2009 ррн Стецюк Ярослава стала переможцем. Кононенко Карина на 4 місці, Остапенко Катерина – на 5-му.
2. Майданник Вадим - срібний  призер у віковій категорії 2008 - 2009 ррн.
3. В категорії 2010 ррн та молодше перше місце виборола дебютантка Кононенко Вікторія, на 2 місці - Дашевська Аліна.
4. У найчисленнішій за учасниками віковій категорії 2006 - 2007 ррн. спортсмени ДЮСШ Качанюк Арсеній і Косилко Дмитро посіли 9 та 10 місця.
До початку змагань, а також після їх закінчення юні спортсмени із задоволенням провели свій час на дитячому майданчику в Саржиному Яру.
Прекрасний настрій, нові спортивні успіхи, дружнє спілкування – чудовий день у гарній компанії!
Вітаємо спортсменів і бажаємо їм нових перемог і досягнень у майбутньому!