Відвідування Закарпаття в рамках проекту "Healthy School: заради здорових і радісних школярів". Пісочинський ліцей «Мобіль».

Дата: 20.01.2020 14:34

З 05 по 11 січня в рамках проекту "Healthy School: заради здорових і радісних школярів" учні освітнього закладу з метою оздоровлення відвідали Закарпаття.

Програма оздоровлення складалась з  пішохідних екскурсій до гірських хребтів, дихальних вправ у хвойних Карпатських лісах, загартовуванні у природніх термальних лікувальних басейнах м. Берегово.

Для розвитку естетичних почуттів представники юного покоління громади відвідали замок Паланок у м. Мукачево, замок закоханих Сент Міклоша у м. Чинадієво, легендарне озеро Синевір, реабілітаційний цент бурого ведмедя, Іршавський краєзнавчий музей, центр лозоплетіння у м. Іза, сироварню.

Позитивні емоції, дружне спілкування, чудова природа краю подарували учням яскраві незабутні враження.