Відбірковий півфінальний етап талант-шоу «School Mobil має таланти!». КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль"".

19 лютого в КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»» відбувся відбірковий півфінальний етап талант-шоу «School Mobil має таланти!» Учні закладу демонстрували свою творчість та таланти у номінаціях: Хореографія, Вокал, Літературне слово, Інструментальний жанр, Карате, Тхаєквон-до, Театральне мистецтво. Перед компетентним поважним журі у складі: - Наталії Устінової – директора КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв»; - Олександра Босіна – директора студії звукозапису «BK present»; - Альони Полішко – солістки Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського; - Ольги Рей – хореографа студії «Карусель» з різних напрямів постало непросте завдання – визначити майбутніх учасників фіналу серед надзвичайно талановитих, харизматичних дітей. Запрошуємо Вас 19 березня відвідати фінал конкурсу, підтримати конкурсантів і отримати справжнє задоволення та яскраві позитивні емоції від виступу дітей!

08:05 27.02.2019

КЗ  “Центр дитячої та юнацької творчості «Імпреза». Заняття кружка образотворчого мистецтва.

КЗ  “Центр дитячої та юнацької творчості «Імпреза», гурток образотворчого мистецтва. Досвідчений керівник - Бондарєва Вікторія Миколаївна. Чудові зимові пейзажи у виконанні юних вихованців гуртка – гарні та неповторні,  як й належить справжньому мистецтву!

14:33 26.02.2019

Кубок Харківського району з баскетболу - перемога спортсменів Пісочина!

24 лютого  баскетбольні команди Пісочина взяли участь у Кубку Харківського району, який відбувся у смт Бабаї. Шість команд у цей день змагалися за лідерство, демонструючи спортивну майстерність та наполегливість: Пісочин -1, Пісочин -2, Високий, Рогань, Бабаї-1, Бабаї -2. За підсумками проведених ігор було визнано призерів.  Переможцем Кубку стала команда Пісочин-1, яку представляли спортсмени: Бондаренко Микола, Зайченко Юрій, Друзенко Андрій, Кравченко Ярослав, Кравченко Олександр, Таганчін Сергій, Сухіна Дмитро, Тугай Андрій. Срібні призери – команда смт Рогань,  3 місце посіли спортсмени Високого. Вітаємо учасників Кубку! Пишаємось нашими  баскетболістами та бажаємо всім спортсменам нових цікавих змагань, успішних ігор, впевнених перемог!

22:18 25.02.2019