- Древицький Вадим в одній з найбільш масових категорій турніру - юнаки 2009-2010 ррн завоював 1 місце.
- Дзугань Андрій - 3 місце в куміте, хлопчики 2008-2007 ррн, легка вага;
- Матюшин Богдан - 2 місце в куміте, хлопчики 2008-2007 ррн, важка вага.
- Бердніков Дмитро, дебютант - 3 місце в куміте, хлопчики 2013 ррн.
Наступним спортивним стартом для наших каратистів стала участь 15 лютого у міжнародному турнірі в м. Руше, Словенія, де змагалися спортсмени із 7 країн. До складу збірної України, стала переможцем у загальнокомандному заліку, увійшли й наші спортсмени - Ващенко Володимир, Кушнаренко Марія та Олександра, Недбайло Костянтин. Дівчата у складі збірної команди представників Харківської та Запорізької областей посіли 3 місце в командному ката. Кушнаренко Марія стала 4-й в особистому ката серед дівчат 14-17 років.
Ващенко Володимир і Недбайло Костянтин, успішно пройшовши кілька кіл, завершили боротьбу на етапі виходу до фіналу в категорії ката (формальні вправи).
Тренер команди - Недбайло Костянтин, як голова суддівської колегії Всеукраїнської федерації Шотокан карате SKIF, взяв участь в суддівстві турніру.
Пишаємось досягненнями спортсменів нашої громади! Бажаємо їм нових успіхів і яскравих перемог! Вдячні наставнику молоді – тренеру Костянтину Недбайлу за високоякісну підготовку каратистів до змагань!