Привітання з Днем народження Рєсіної Оксани Миколаївни, керівника театрального гуртка комунального закладу «Березівський будинок культури»!

Дата: 17.02.2020 09:19

Вітаємо з Днем народження Рєсіну Оксану Миколаївну, керівника театрального гуртка комунального закладу «Березівський будинок культури».

Шановна Оксано Миколаївно! У цей святковий радісний день прийміть наші побажання успішного насиченого життя, сповненого любов`ю та щастям! Ваша харизматичність та артистичність надихають юних вихованців, а чарівна усмішка осяює навіть найпохмуріший день. Професіонал високого рівня, делікатна, позитивна, доброзичлива, Ви – чудовий наставник молоді!

Нехай злагода та добробут в родині, нові творчі успіхи та феєричні досягнення, яскраві враження від життя та підтримка вірних друзів  дарують Вам відчуття гармонії та задоволення!

З Днем народження!