День Дошкілля  у Пісочинському ЗДО №2.

Чудовий святковий день подарував яскраві незабутні враження всім, хто завітав 27 вересня до садочка. Чарівні привітання від маленьких вихованців, гарні емоції, привітні усмішки – все сприяло радісний атмосфері свята!

16:17 30.09.2019

Екскурсія у країну професій та захоплень "Франсильванія". Пісочинської ліцей "Мобіль".

18 вересня учні перших А та Б класів, а також других А, Б та Є класів відвідали екскурсії до країні професій та захоплень "Франсильванія". Діти мали змогу відвідати п'ять різних майстер-класів, відчути себе в ролі лікарів, археологів, конструкторів, блогерів, поліціантів, продавців супермаркету та хіміків. Всі відвідувачі майстер-класів отримали "Паспорт Франсильванії" та фірмову валюту, за яку можна було придбати сувеніри. Чудовий захід, який подарував дітям багато позитивних емоцій та таку корисну й надзвичайно цікаву інформацію з різних галузь знань.

15:51 30.09.2019

Новини спортивного життя громади. Футбол.

28-29 вересня юні футболісти команди «Юніор» Пісочинської ДЮСШ – вихованці тренера Кузьменка С.С., провели чергові матчі в рамках змагань міста Харкова: 28 вересня, Чемпіонат м. Харкова з футболу: Юніор12 0-1 Майстер м`яча2 10; Юніор8 2-2 ДЮСШ16; Юніор10 0-1 Майстер М`яча 2. 29 вересня, Чемпіонат м. Харкова з міні-футболу (ЦПКВ ім. Горького): Юніор11 5-0 Металіст2; Юніор10 6-0 Арена 2; Юніор12 0-1 Арена. Підтримуємо спортсменів і бажаємо їм насиченого спортивного життя, цікавих змагань та впевнених перемог!

15:50 30.09.2019

День дошкілля в Пісочинському ЗДО №1

Радісний настрій, усміхнені обличчя, гарні казкові вбрання та неповторна святкова атмосфера! 27 вересня в Пісочинському ЗДО №1 працівники закладу та маленькі вихованці відзначили День дошкілля.  Щирі привітання зі словами любові – чудовий подарунок до свята!

15:24 30.09.2019

Дбаємо про безперервний освітній процес у громаді!

24 вересня 2019 року книжковий фонд комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» завдяки Пісочинської селищної ради поповнився на 410 примірників: - Вашуленко М. «Українська мова», 3 клас; - Науменко В. «Літературне читання», 3 клас; - Несвіт А. «Англійська мова», 3 клас; - Вашуленко М. «Українська мова», 4 клас; - Науменко В. «Літературне читання», 4 клас; - Остапченко «Біологія», 7 клас; - Мерзляк А. «Геометрія», 7 клас; - Істер О. «Алгебра», 7 клас; - Сиротюк В. «Фізика», 7 клас; - Заболотний «Українська мова», 7 клас; - Міщенко О. «Українська література», 7 клас; - Волощук Є. «Зарубіжна література», 7 клас; - Карпюк О. «Англійська мова», 7 клас; - Власов «Історія України», 7 клас; - Пестушко В. «Географія», 7 клас; - Полякова М. «Російська мова», 7 клас; - Лашевська Г.А. «Хімія», 7 клас.

13:34 30.09.2019

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в нашій країні відзначається чудове свято – Всеукраїнський день бібліотек. В. Сухомлинський зазначив: «Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність». Шановні бібліотекарі! Ви – хранителі культури та мудрості людства! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту, щастя та нових професійних успіхів у вашій шляхетній просвітницькій справі. Зі святом!

10:51 30.09.2019

Змагання з тенісу настільного "Спорт протягом життя"

З метою виявлення та підготовки школярів до участі в змаганнях обласного рівня, підвищення спортивної майстерності, популяризації та розвитку тенісу настільного в Україні 25 вересня 2019 року на базі Пісочинського ліцею відбувся І (міжшкільний) етап змагань з тенісу настільного шкільної Спартакіади «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради.  За результатами змагань учні Пісочинського ліцею вибороли перше місце, ІІ місце - Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце - Пісочинського ліцею «Мобіль». Дякуємо членам суддівської колегії за професійне, неупереджене суддівство та вчителям, що якісно підготували школярів до змагань з тенісу настільного.

10:49 30.09.2019

Привітання працівників закладів дошкільної освіти громади з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля

27 вересня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав працівників закладів дошкільної освіти громади з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля. Зі щирими словами вдячності за нелегку шляхетну справу – виховання юного покоління звернувся він до представників наших чудових садочків, в яких панує добра сімейна атмосфера, де любов і турбота за діточок стали життєвим покликанням. З нагоди професійного свята співпрацівників закладів було заохочено преміями. Солодкі подарунки сприяли приємній радісній атмосфері святкового дня! ФОТОАЛЬБОМ

22:42 27.09.2019