Практичний семінар для вихователів на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок)  № 1.

14 лютого 2019 року на базі Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок)  № 1 відбувся практичний семінар для вихователів за темою: «Інтегровані заняття  як засіб формування пізнавальної активності дошкільнят». Для учасників семінару були представлені навчальні заняття: у молодшій групі «День народження у ляльки Олі» (вихователь Дмитренко І.В.); у середній групі «У гості до Зими» (вихователь Коваль Л.В.), у старшій групі «Подорож в країну Грамоти» (вихователь Болібок Л.В.). Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Бєлова Ю.С. висвітлила питання щодо розвитку професійної активності вихователів дитячих садків та вмінню педагогів впроваджувати у роботу з дошкільнятами результативні форми і методи освітньої роботи. Директор Пісочинського ЗДО №1 Ноздріна О.В.  представила практичні методи та прийоми роботи  щодо  проведення інтегрованих занять. На семінарі була присутня гостя – директор Циркунівського дитячого садка Ключка О.Є., яка презентувала досвід роботи Циркунівського                       ЗДО «Пізнавальний розвиток дошкільнят засобами сюжетно-дидактичної гри». Вихователям надані практично-методичні рекомендації з формування професійного вміння щодо планування і проведення інтегрованих занять  з  дошкільнятами. Підсумком роботи було проведення педагогічного тренінгу «Крокуємо до майстерності» та круглого столу «Цікавинки дошкілля» з питань модернізації змісту дошкільної освіти.

15:39 15.02.2019

Спортивна вікторина та класні години за темами «Мій друг – фізична культура» у КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Спорт – це життя! Однією з головних цілей для освітнього закладу є забезпечення належного рівня фізичного та психічного стану дитини. 08 лютого класними керівниками були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура»  для учнів 1-4 класів. Також  учителем фізичного виховання та представниками шкільного самоврядування була проведена цікава спортивна вікторина «Спортсмени України» для учнів 5-10 класів. Школярі отримали цікаву та надзвичайно пізнавальну інформацію про олімпійську славу України, важливість ведення здорового способу життя, необхідність займатися фізкультурою та спортом.

08:05 14.02.2019