Увага! Конкурс!

Дата: 07.04.2020 23:19

Пісочинський палац культури та мистецтв за підтримки Пісочинської селищної ради оголошує виставку-конкурс дитячої творчості “Великдень”!

Метою організації виставки є популяризація традицій народного мистецтва серед дітей та підлітків, формування практичних умінь та навичок, які символізують свято Великодня. Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 5 до 18 років.
Роботи з живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва приймаються з 04 квітня по 22 квітня 2020 року. Номінація конкурсу “Краща писанка”, «Краща вишивка», «Кращий малюнок», «Краща робота флористика».
Умови конкурсу:
1. Роботи з живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, сфотографувати .
2. Надіслати на електронну пошту Палацу культури - pesochin.dk@gmail.com фотографію своєї роботи (можна декілька).
4. В листі з фото, треба вказати:
- Ім'я та Прізвище;
- Ваш вік;
- Населений пункт; заклад освіти.
3. Свою роботу можно опублікувати у себе на сторінці інстаграм чи фейсбук з #Великодній_настрій_Пісочин.
Усі роботи онлайн-виставки будуть опубліковані на сторінках соцмереж. Переможці кожної номінації отримають подарунок від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая.