Привітання з Днем народження Савельєва О.В., депутата Пісочинської селищної ради, директора  Комунального закладу «ФОК «Мобіль».

Дата: 28.05.2020 06:56

Вітаємо з Днем народження Савельєва Олексія Валерійовича, депутата Пісочинської селищної ради, директора Комунального закладу «ФОК «Мобіль»!

Дорогий Олексію Валерійовичу! У цей святковий день від щирого серця зичимо Вам щастя! Нехай життя буде сповнене любові та успіху, спілкування з вірними друзями дарує насолоду, всі плани втілюються у життя. Ваш особистий вклад у розвиток Пісочинської громади, активна громадянська позиція та небайдужість викликають глибоку повагу й захоплення, а прихильність до здорового способу життя та любов до спорту - взірець для наслідування! Зичимо Вам міцного здоров`я і натхнення на добрі справи, злагоди та добробуту в родині, нових досягнень і звершень!

З Днем народження!