Привітання з Днем народження Кузьменка С.С., тренера футбольної  команди «Юніор» КЗ «Пісочинська ДЮСШ».

Вітаємо з Днем народження Кузьменка Сергія Сергійовича, тренера футбольної  команди «Юніор» Комунального закладу  «Пісочинська ДЮСШ»!

Професіонал, який досконало знає всі нюанси своєї спеціальності, Сергій Сергійович передає юним футболістам свій спортивний досвід, виховуючи  в них твердість характеру і самовіддачу, повагу до командної гри та незвичайну волю до перемоги!

Шановний Сергію Сергійовичу! Щиро бажаємо Вам й надалі відчувати задоволення від професійних успіхів, радіючи перемогам своїх талановитих вихованців! Нехай міцне здоров’я забезпечує наснагу на підкорення нових спортивних висот, а бадьорий настрій та натхнення створює всі умови для плідної праці. Бажаємо Вам любові, злагоди та затишку у родині, добробуту, вірних друзів та насиченого, сповненого яскравих вражень життя! З Днем народження!