Привітання з Днем народження Штоди В.М., почесного громадянина селища Березівка, директора Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата: 03.08.2019 21:51

Вітаємо з Днем народження Штоду Віру Михайлівну, почесного громадянина селища Березівка, директора Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»!

Шановна Віро Михайлівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров’я. Нехай Ваше життя буде радісним, сповненим любові та успіхів. Мудрий керівник, чуйна, надзвичайно порядна, щира та доброзичлива, Учитель з великої літери, Віра Михайлівна виховала та дала освіту не одному поколінню Березівки. Ми вдячні за Вашу самовіддану працю та любов до свого покликання! Нехай злагода та добробут у родині, підтримка колег та однодумців сприяють новим професійним звершенням на благо нашої громади!

З Днем народження!