Новини освіти.

Дата: 25.02.2019 21:12

25 лютого серед учнів 5-8 класів освітнього закладу було проведено Колективну творчу справу "Ярмарок професій". Захід відбувався за традиціями КВК: потрібно було обрати професію та відповідно підготувати візитку команди, домашнє завдання та інсценування пісні. Додатковими завданнями були "розминка" та "поясни професію". Всі класи творчо підійшли до презентацій: 5 клас - "Майстер Шеф"(кухарі), 6 клас - "Баланс" (бухгалтери), 7 клас -"Країна знань" (вчителі) та 8 клас "Леді Мері"(вихователі).

Згідно з рішенням журі, переможцями стали:

1. У номінації "Професія року" - 5 клас (класний керівник Мельник М.П.) і окремо Лабунський Михайло      - в номінації "Акторська майстерність".

2. В номінації "Професія майбутнього" - 6 кл.(класний керівник Мирошник М.О.).

3. В номінації "Сучасний погляд"- 7 кл.(класний керівник Сотниченко О.В).

4. В номінації "Креативний підхід"- 8 кл. (класний керівник Лапта С.А.).

Особливо журі підкреслили виступи Гук Ангеліни (6 кл.) та Березюка-Надточия Івана (5 кл).

Конкурсна програма виявилася великим святом творчості та таланту учнів!