МЕТОДИЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2020»

Дата: 14.11.2019 17:14

14 листопада 2019 року відповідно до розподілу зон на території Пісочинської селищної ради в Пісочинському ліцеї «Мобіль» відбулися перші фінальні випробування зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта».

Вчителі початкових класів: Коваль Юлія Миколаївна (Комунальний заклад «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради), Распопіна Даніела Богданівна (Комунальний заклад «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради») демонстрували педагогічну майстерність у двох конкурсних випробуваннях: «Методичний експромт» та «Проєкт».

Коваль Юлія Миколаївна (Комунальний заклад «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради) та Распопіна Даніела Богданівна (Комунальний заклад «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради») провели майстер-клас для членів журі та захищали проєкти складені для другокласників НУШ.

Дякуємо всім конкурсантам за участь, членам журі за якісну роботу.

Зведений протокол оцінювання першого ФІНАЛЬНОГО етапу («Методичний експромт» та «Проєкт») конкурсантів першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова освіта» від 14.11.2019 знаходиться на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради в розділі «Учитель року».