І (місцевий етап) дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). КЗ "Пісочинський ліцей".

Дата: 24.04.2019 17:02

24 квітня на базі КЗ «Пісочинський ліцей» відбувся І (місцевий етап) дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Змагання проводились у вигляді демонстрації знань та вмінь роїв в конкурсах: «Впоряд» (стройова підготовка), «Відун», «Рятівник», «Стрільба», туристська смуга перешкод.
Рівень вмінь учасників оцінювала суддівська колегія у складі:
голова – М.Сєдих, учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Пісочинський ліцей»;
секретар – В.Хірна, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей».
Члени суддівської колегії:
- М. Довбак, учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»;
- В. Коченгін, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей»;
- Є. Ємець, учитель фізичної культури КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»»;
- С.Тяглий, учитель предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури КЗ «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
- В. Кришталенко, учитель предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури КЗ «Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
- Л. Лебідь, учитель географії КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;
- М. Махно-Чапліна, медична сестра КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради».
За підсумками змагань І місце посів рій Пісочинського ліцею, на ІІ місці – Пісочинський ліцей «Мобіль», ІІІ місце – Пісочинська ЗОШ.
Вітаємо молодь нашої громади – сильних, сміливих, талановитих учасників військово-патріотичної гри «Джура»! Пишаємося та бажаємо нових успішних виступів, а команді КЗ «Пісочинський ліцей» - перемог у наступних етапах!