Привітання з ювілеєм Шендрікової О.А., заступника директора Пісочинського ЗДО №3  (ясла-садок) «Теремок» з адміністративно-господарської частини

Дата: 21.08.2019 15:42

Вітаємо з ювілеєм Шендрікову Ольгу Андріївну, заступника директора Пісочинського ЗДО №3  (ясла-садок) «Теремок» з адміністративно-господарської частини!

Професіонал, який досконало знає свою спеціальність, відповідальна та сумління, Ольга Андріївна – доброзичлива, щира людина, яку поважають та люблять оточуючі.

Шановна Ольго Андріївно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я, радісного, бадьорого настрою, наснаги на нові професійні досягнення на благо нашої громади! Нехай Вас завжди оточують люблячі люди, всі задуми успішно втілюються в життя, а кожен день дарує позитивні емоції. Любові, злагоди та добробуту в родині.

З ювілеєм!