НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

20 листопада 2019 року в актовій залі Пісочинської селищної ради відбулася спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти, директорів закладів дошкільної та позашкільної освіти.

На нараді розглянуті питання:

1.Про охоплення учнів різними формами загальної середньої освіти. Про стан охоплення дітей різними формами дошкільної освіти, в т.ч. дітей 5-річного віку.

2.Аналіз функціонування сайтів закладів освіти.

3.Про організацію харчування та дотримання вимог чинного законодавства України щодо організації харчування.

4.Аналіз кількісного і якісного складу педагогічних кадрів закладів дошкільної освіти. Про організацію роботи з молодими спеціалістами.

5.Про підсумки вивчення стану управлінської діяльності в закладах дошкільної освіти громади.

6.Про стан роботи з соціального захисту вихованців закладів дошкільної освіти.

7.Про проведення новорічних і різдвяних свят. Про проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Про проведення Тижня права в закладах загальної середньої освіти та заходів до Дня прав людини.

Матеріали наради розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту пісочинської селищної ради в розділі «Матеріали нарад».