Харківська обласна Спартакіада. Змагання з футзалу серед чоловіків

Дата: 25.03.2019 13:35

23 березня в м. Валки у рамках проведення Харківської обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області, міст обласного значення, об'єднаних територіальних громад на базі спортивного комплексу відбулись зональні змагання з футзалу серед чоловіків. В змаганнях прийняли участь команди: Пісочинської об'єднаної територіальної громади, Мереф'янської об'єднаної територіальної громади, Валківського, Красноградського та Харківського районів.

Пісочинську громаду представляли: Роман Явдошенко, Григорій Кузьміних, Денис Кабак, Анатолій Тимоха, Михайло Котляр, Владислав Нестеренко, Сергій Снігур, Євген Погребецький. Тренер (представник)  команди - Олексій Савельєв.

Результати матчів:

- Пісочинська ОТГ 1-1 Красноградський район ;

- Пісочинська ОТГ 2-1 Харківський район 2:1;

- Пісочинська  ОТГ 3-1 Валківський район 3:1;

- Пісочинська ОТГ 3-0 Мереф'янська ОТГ.

За підсумками проведених матчів наша команда посіла 1–е  місце та вийшла до фінальних змагань з футзалу, які відбудуться в квітні місяці. Вітаємо футболістів з гарним початком та бажаємо вдалого виступу в фіналі!