Всеукраїнський урок доброти: доступні інтерактивні матеріали

Дата: 28.09.2020 11:28

Навчальні заклади України запрошують долучитись до традиційного Всеукраїнського уроку доброти, який цьогоріч пройде 5-6 жовтня. Урок про гуманне ставлення до братів наших менших ?присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.

Захід можна провести як в очному, так і в онлайн-форматі. Безкоштовні матеріали для проведення уроку (у тому числі готові онлайн-уроки, конспекти інтерактивних занять, квести, просвітницько-виховні заходи та ін.) викладені на сайті Фонду Щаслива лапа (Happy Paw). Методичні матеріали постійно доповнюються та оновлюються.