Привітання з Днем народження Мірошниченко О.В., заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія»

Дата: 22.09.2021 09:42

Вітаємо з Днем народження Мірошниченко Олену Василівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія»!

Шановна Олено Василівно, у цей прекрасний святковий день прийміть наші щирі побажання доброго здоров`я, натхнення та наснаги, родинного благополуччя та удачі у всіх починаннях! Хай тепло й затишок у сімейному колі сповнюють серце радістю, а колеги розуміють і підтримують! Нехай у Вашому житті завжди буде місце захоплюючим подорожам і цікавим зустрічам! Щедрої долі та безмежного щастя Вам і Вашій родині!

З Днем народження!