Переможна крапка!

Дата: 17.02.2020 09:38

15 лютого 2020 року Пивовар Ірина, учениця 11 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей»,  під керівництвом учителя Є.Ю. Мельникової поставила переможну крапку щодо участі команди Пісочинської ОТГ у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково –дослідницьких робіт Малої академії наук України – посіла І місце в секція «Загальна біологія».

Вітаємо! Бажаємо Ірині здійснення планів по закінченню 11 класу, Євгенії Юріївні – подальшої результативної роботи з обдарованою молоддю ліцею!

Загалом 6 учнів (75 %) із 8 членів команди закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради на обласному етапі конкурсу посіли призові місця: І місце – 2, ІІ місце – 3, ІІІ місце – 1. Результат гідний Пісочинської ОТГ!