Вітаємо учасників та переможців змагань громади з баскетболу 3х3 «Шкільна баскетбольна Ліга України»!

Дата: 17.02.2020 10:31

З 05 по 12 лютого 2020 року на базі КЗ «Пісочинський ліцей» відбулися змагання з баскетболу 3х3 Всеукраїнської баскетбольної Ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської ОТГ. Учасниками змагань стали 20 команд юнаків і дівчат - школярів 2005, 2007 років народження Пісочинського ліцею, Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Коротичанського ліцею та Пісочинського ліцею «Мобіль».

За результатами змагань і рішеннями суддів визначено переможців та призерів ігор.

Серед учнів 2002 року народження:

І, ІІ місця – команди юнаків Пісочинського ліцею;

ІІІ місце – команда юнаків Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

І, ІІІ місця – команди дівчат Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – команда дівчат Пісочинського ліцею.

Серед учнів 2005 року народження:

І місце – команда юнаків Пісочинського ліцею «Мобіль»;

ІІ місце – команда юнаків Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда юнаків Коротичанського ліцею.

І, ІІІ місця – команди дівчат Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – команда дівчат Пісочинського ліцею.

Дякуємо Анатолію Володимировичу Коченгіну, Сергію Івановичу Тяглому, Дмитру Юрійовичу Мирошнику, Олексію Дмитровичу Степанченку, вчителям фізичної культури закладів загальної середньої освіти, за відповідальне ставлення щодо підготовки дітей до змагань та організованого проведення суддівства.

Загальні результати змагань серед команд Пісочинської ОТГ з баскетболу 3х3 Всеукраїнської баскетбольної Ліги розміщено на офіційному сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради в розділі «Фізична культура і спорт».