Привітання з ювілеєм Дербенцева В.Д., керівника гуртка військово-патріотичного виховання Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»

Дата: 15.09.2021 09:10

Вітаємо з ювілеєм Дербенцева Віктора Дем’яновича, керівника гуртка військово-патріотичного виховання Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»!

Шановний Вікторе Дем’яновичу, від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення та наснаги у всіх справах!  Ваша активна громадянська позиція, любов до Батьківщини та турбота про добробут Пісочинської громади – взірець для наслідування!  Бажаємо Вам завжди насолоджуватися спілкуванням з вірними друзями, відчувати увагу та любов близьких і гордість від втілення у життя всіх планів! Щастя, добробуту та злагоди в сімейному колі!

З ювілеєм!