Нас єднає любов до рідної мови! ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 18.11.2019 08:41

16 листопада 2019 року на базі КЗ «Пісочинський ліцей» відбувся ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради та Х Міжнародного мовно-літературного учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів.

За результатами перевірки журі визначило роботи переможців ІІ етапу, які будуть подані на відбірковий тур ІІІ (обласного) етапу Конкурсу:

- Горобець Дар’ї, учениці 3 класу КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль», учитель Шостак Тетяна Василівна;

- Балабан Дар’ї, учениці 4 класу КЗ «Пісочинська ЗОШ, учитель Оборожна Наталія Миколаївна»;

- Кисіль Юлії, учениці 7 класу КЗ «Пісочинський ліцей», учитель Сидоренко Лідія Олександрівна;

- Распопіної Софії, учениці 8 класу КЗ «Пісочинський ліцей», учитель Демченко Наталія Іванівна.

Бажаємо їм потрапити в найкращі 100 робіт, автори яких будуть запрошені для участі в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу!