Тиждень історії та географії. КЗ «Пісочинський ліцей».

Дата: 21.02.2020 23:57

Тематичний Тиждень історії та географії в ліцеї відзначився не лише проведенням цікавих уроків, квестів, вікторин, зустрічами з краєзнавцями та істориками, але й тим, що саме цей відведений період навчального процесу є прекрасною нагодою поглибити свої знання та розширити кругозір за межами навчального закладу.
Так, 20 лютого учні 6-Б класу мали можливість відвідати Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова та ознайомитися з історичним минулим представлених артефактів.
Неймовірно цікавим було знайомство з різноманіттям представлених шедеврів народних ремесел, з роботами фотохудожників, ювелірів, живописців — всіх тих, кого повною мірою можна назвати творцями історії. Завітавши до Харківського історичного музею, учні освітнього закладу повною мірою відчули проникнення духу минулих часів, адже це те саме місце, де зустрічається минуле і сьогодення!