Привітання з Днем народження Поливоди Л.І., в.о. директора Комунального закладу «Пісочинська публічна  бібліотека».

Дата: 14.08.2019 07:10

Вітаємо з Днем народження Поливоду Ларису Ігорівну, в.о. директора Комунального закладу «Пісочинська публічна  бібліотека»!

Натхненна, харизматична,  надзвичайно позитивна та креативна, Лариса Ігорівна стала справжньою музою для творчих людей нашої громади. Професіонал своєї справи, людина, яка любить мистецтво, вона створює навколо себе дивовижну атмосферу.

Шановна Ларисо Ігорівно! Бажаємо Вам завжди насолоджуватись щастям, відчувати всю красу  світу, дарувати оточуючим свою чудову чарівну усмішку. Нехай любов, злагода і добробут завжди пануватимуть у Вашій родині, весна у Вашому серці завжди дарує крила, а  професійні успіхі забезпечують бажання підкорювати нові вершини.

З Днем народження!