Привітання з Днем народження Гребіняка Р.В., творчого керівника дитячого хору «Кластер» Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв».

Дата: 26.08.2019 07:10

Вітаємо з Днем народження Гребіняка Ростислава Валерійовича, творчого керівника дитячого хору «Кластер» Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв»!

Людина, яка живе своїм покликанням, професіонал своєї справи, харизматичний та неординарний, Ростислав Валерійович дарує своїм учням можливість відчути всю красу мистецтва, розкриває їх таланти, надихає на підкорення творчих вершин.

Шановний Ростиславе Валерійовичу! У цей радісний святковий день ми бажаємо Вам завжди жити насиченим, сповненим щастя, любові та успіху життям! Нехай всі Ваші задуми втілюються!

З Днем народження!