Спортивні новини.

Дата: 06.02.2019 23:27

03 лютого юні спортсмени команди «MOBIL TEAM» комунального закладу «Пісочинська ДЮСШ» надзвичайно успішно виступили на Чемпіонаті Харківської області по вправах на велосипедному верстаті. Змагання відбулися на велотреку "Динамо". Чемпіоном в молодшій віковій групі став Майданник Вадим. Друге місце у молодшій віковій групі серед дівчат зайняла Стецюк Ярослава, бронза - у Фадєєвої Євгенії. Високі результати в групі 2005-2006 р.н. показали також Строюк Микита та Галенко Ігор.
Слід зазначити, що в зимовій період учасники команди надзвичайно продуктивно тренуються на спортивній базі КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»».
Вітаємо талановитих спортсменів та їх тренера, Гримайла Ігоря Костянтиновича з новими досягненнями!