Привітання з Днем народження Троянової С.М., славетної майстрині нашої громади, керівника груп «Здоров`я» та «Скандинавська хода» Комунального закладу «ФОК «Мобіль»

Дата: 20.01.2021 06:17

Вітаємо з Днем народження Троянову Світлану Миколаївну, славетну майстриню нашої громади, керівника груп «Здоров`я» «Скандинавська хода» Комунального закладу «ФОК «Мобіль»!

Шановна Світлано Миколаївно, Ваші різноманітні таланти викликають справжнє захоплення!У цей святковий день прийміть наші побажання нескінченної творчої наснаги! Нехай здоров`я завжди буде міцним, а настрій – радісним. Зичимо злагоди та благополуччя в родині, нових звершень і перемог у всіх сферах Вашого життя! Хай кожен день дарує Вам приємні моменти, яскраві враження та неповторне відчуття щастя!

З Днем народження!