З Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2021 23:14

У першу неділю жовтня ми вітаємо з професійним святом вчителів.

Життя кожного з нас невід’ємно пов’язане зі школою. На шляху до дорослого життя вчителі й викладачі навчали нас,  раділи перемогам та розділяли невдачі.

Низький уклін ветеранам освітянської ниви!  Ваші мудрість та знання примножили найкращі традиції та відкрили нові таланти! Бажаємо вам довгих активних років життя, міцного здоров’я та родинного благополуччя! Вітаємо з професійним святом молоде покоління вчителів! Бажаємо їм терпіння, творчого натхнення, успіхів і звершень!

Шановні освітяни! Дякуємо вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя буде сповнене щастям, любов'ю, радістю, а серця завжди зігрівають нові досягнення  Ваших учнів! Хай ангел-охоронець оберігає Ваші родини! Миру, злагоди, достатку та гармонії! Нехай всі Ваші мрії та сподівання завжди збуваються!

Зі святом!