Привітання з Днем народження Кисленко В. І., фахівця з питань дошкільної освіти Пісочинської селищної ради

Дата: 11.07.2021 06:11

Вітаємо з ювілеєм Кисленко Вікторію Іванівну, фахівця з питань дошкільної освіти Пісочинської селищної ради!

Дорога Вікторіє Іванівно! Прийміть наші щирі привітання та побажання міцного здоров`я, щастя, благополуччя, творчого натхнення! Ваш професіоналізм, прагнення до досконалості, тактовність і людяність викликають глибоку повагу, а добра вдача та щира усмішка зачаровують! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, а його сторінки завжди заповнювалися яскравими зустрічами та приємними подіями! Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – терпіння та мудрість. Нехай доля буде прихильною до Вашої родини, даруючи радість і удачу!

З ювілеєм, шановна Вікторіє Іванівно!