Випускний у ЗДО №3 "Теремок" (група "Казка).

Дата: 28.05.2019 23:02

28 травня в  групі «Казка» Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» відбувся випускний.

У цей радісний день від імені Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая маленьких випускників привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлія Сергіївна Бєлова. Вона побажала діточкам цікавого, насиченого, щасливого життя та втілення всіх заповітних мрій. До свята всі випускники садочків отримають приємні подарунки від селищної ради.

Багато теплих слів прозвучало сьогодні: світлі спогади та легкий смуток від розставання, добрі побажання на майбутнє. Вихователі разом із діточками підготували чудовий концерт, який подарував насолодження й яскраві святкові враження всім присутнім!