Привітання з Днем народження Орлової Т. В., заступника директора з навчально - виховної роботи, учителя географії та економіки Комунального закладу «Пісочинський ліцей»

Дата: 16.07.2019 07:15

Вітаємо з Днем народження Орлову Тетяну Володимирівну, заступника директора з навчально - виховної роботи, учителя географії та економіки Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Шановна Тетяно Володимирівно!  У цей святковий день прийміть побажання щасливого, сповненого успіху життя! Нехай щирі любов та повага, які відчувають до Вас учні, батьки та всі оточуючі, завжди дарують задоволення та сприяють новим звершенням! Ваш професіоналізм, врівноваженість, позитивна енергетика та порядність – взірець для наслідування! Бажаємо злагоди та добробуту в родині, міцного здоров'я Вам та Вашим найближчим, радісних емоцій, гарних яскравих вражень щодня, втілення всіх мрій та задумів!

З Днем народження!