A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Декада інтерактивних форм навчання. КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата: 13.01.2020 22:50
Кількість переглядів: 18

На початку ІІ семестру 2019/2020 навчального року у 1-11 класах закладу освіти стартувала декада інтерактивних форм навчання. Вчителі заздалегідь потурбувалися про умови проведення групових занять: нетрадиційно розташовані шкільні меблі, підібрані наочність та завдання, специфіка яких передбачає розподіл операцій між членами малої групи і не можуть бути вирішеними індивідуально. Активно використовувались мультимедійні технології.

На уроках історії учні розв’язували проблемні ситуації і вели дискусії, а на уроках основ здоров'я складали пам'ятки і створювали проекти. Подорожували країною цифр і вирішували завдання підвищеної складності на уроках математики. На українській мові та літературі складали конспекти у вигляді явищ природи, кросворди та есе про хобі, розігрували діалоги, брали інтерв’ю «Один день із життя школяра». В початкові школі була використана ланкова форма групової організації роботи, яка передбачає роботу в малих групах, керованих лідерами.

Дух колективного змагання, творчості сприяв не тільки підвищенню інтересу до навчання, а й формування таких загальнолюдських якостей, як взаємодопомога, підтримка, толерантність та вміння працювати в команді.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень