Привітання.

Дата: 08.03.2019 07:38

Вітаємо з Днем народження Власенка Ігоря Івановича, депутата Пісочинської селищної ради, почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»!
Ще у 1986 році Ігор Іванович розпочав працювати у Пісочинській середній школі. За багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність його нагороджено грамотами Міністерства освіти і науки України та іншими відзнаками. Відповідальний депутат, педагог, який досконало знає свою професію, людина з активною життєвою позицією – він користується повагою та любов'ю мешканці нашої громади!
Шановний Ігоре Івановичу! Щиро бажаємо Вам нових досягнень у професійній сфері! Нехай щастя, гарне здоров’я, любов та добробут у родині дарують Вам гарній настрій та впевненість у майбутніх успіхах!
З Днем народження!