Привітання з ювілеєм Прудникової С. М., спеціаліста 1 категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 17.01.2020 07:32

Вітаємо з Днем народження Прудникову Світлану Миколаївну, спеціаліста 1 категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Світлано Миколаївно! У цей святковий радісний день прийміть наші привітання та побажання всеохоплюючого щастя! Зичимо Вам насолоджуватися красою та гармонією оточуючого світу, радіти любові та взаєморозумінню в Вашій родині, завжди відчувати прихильність долі. Міцного здоров’я, творчого натхнення, нових професійних успіхів і звершень у всіх сферах життя!

З Днем народження!